Ons technisch team cement

Peter Allaert
Technische ondersteuning Stortklaar beton Vlaanderen | +32 499 93 03 24 | Peter.Allaert@lafargeholcim.com
Séverine Baudoin
Technische ondersteuning Wallonië | severine.baudoin@lafargeholcim.com | +32 478 28 18 42
Frank Cocquyt
Head of Certification and Quality Management | +32 475 26 83 06 | frank.cocquyt@lafargeholcim.com
Geert De Mets
Product manager - Technische ondersteuning Prefab Vlaanderen | geert.de.mets@lafargeholcim.com | +32 477 45 45 64
 

Ons technisch team beton

Steve Conard
Technische ondersteuning Dampremy, Gembloux, Ghlin, Lessines | steve.conard@lafargeholcim.com | +32 476 98 90 47
Eric Fosseur
Kwaliteitsverantwoordelijke beton | +32 476 25 02 03 | eric.fosseur@lafargeholcim.com
Jean-Christophe Raad
Technische ondersteuning Aarschot, Brussel, Kieldrecht, Merksem, Overijse, Sint-Truiden | jean-christophe.raad@lafargeholcim.com | +32 470 92 21 39
 

Ons technisch team granulaten

Pieter Ballieu
Technische ondersteuning België | pieter.ballieu@lafargeholcim.com | +32 479 89 51 53
Freddy Henin
Technische ondersteuning Frankrijk | freddy.henin@lafargeholcim.com | +32 478 99 93 02
Jean-Marc Vanbelle
Kwaliteitsverantwoordelijke granulaten | jean-marc.vanbelle@lafargeholcim.com | +32 475 42 11 42
Serge Willocq
Verantwoordelijke Centraal Labo Granulaten | +32 69 25.14.07 | serge.willocq@lafargeholcim.com
 

Ons technisch team speciale bindmiddelen

Freddy Henin
Technische ondersteuning | freddy.henin@lafargeholcim.com | +32 478 99 93 02
 

Coordinatie & labo-ondersteuning

Patricia Dath
Verantwoordelijke Technical Support Lab (TSL) | +32 65 35.84.81 | patricia.dath@lafargeholcim.com
Steven Schaerlaekens
Verantwoordelijke Technical Support Center (TSC) | +32 474 99 99 02 | steven.schaerlaekens@lafargeholcim.com