Onze verkopers

 

Onze verkopers cement

Séverine Baudoin - Sales Manager Ciment
Séverine Baudoin

Sales Manager Ciment |
+32 478 28 18 42 |
severine.baudoin@holcim.com

Gert Corvers

Marktverantwoordelijke cement en bindmiddelen voor injecties en immobilisatie Antwerpen, Limburg en Luik |
+32 475 61 13 07 |
gert.corvers@holcim.com

David Rothé

Marktverantwoordelijke cement en bindmiddelen voor injecties en immobilisatie Wallonie Ouest |
+32 478 88 89 17 |
david.rothe@holcim.com

Rik Van Der Vaerent

Marktverantwoordelijke cement en wegenbindmiddelen West-Vlaanderen |
+32 475 95 39 92 |
rik.van.der.vaerent@holcim.com

Peter Vervoort

Marktverantwoordelijke cement en bindmiddelen voor injecties en immobilisatie Oost-Vlaanderen/Brabant |
+32 475 65 16 33 |
peter.vervoort@holcim.com

 

Onze verkopers beton

david baetens
David Baetens

Plant Manager Overijse |
+32 475 65 32 47 |
david.baetens@holcim.com

Nathalie Content

Plant Manager Dampremy |
+32 475 67 04 31 |
nathalie.content@holcim.com

Eric Fosseur

Cluster Manager Ghlin et Dampremy |
+32 476 25 02 03 |
eric.fosseur@holcim.com

Anne-Sophie Jacques
Anne-Sophie Jacques

Sales Performance Agent Bruxelles, Gembloux, Dampremy & Ghlin |
+32 476 54 00 56 |
annesophie.jacques@holcim.com

laurent leclercq
Laurent Leclercq

Sales Manager |
Cluster Manager Brussel, Merksem & Overijse |
+32 478 82 08 36 |
laurent.leclercq@holcim.com

Denys Lestrade

Technical sales representative Ghlin |
+32 478 77 07 65 |
denys.lestrade@holcim.com

Ann Maertens

Sales Performance Agent Merksem, Aarschot, Sint-Truiden & Overijse |
+32 471 80 31 71 |
ann.maertens@holcim.com

Jean-Christophe Raad
Jean-Christophe Raad

Plant Manager Bruxelles |
+32 470 92 21 39 |
jean-christophe.raad@holcim.com

Francois Renard

Plant Manager Gembloux |
+32 472 60 66 26 |
francois.renard@holcim.com

fabrice swerdtfegers
Fabrice Swerdtfegers

Industrial Manager |
Cluster Manager Gembloux, Aarschot en Sint-Truiden |
+32 478 99 96 70 |
fabrice.swerdtfegers@holcim.com

Jan Theuwis

Technical sales representative Merksem |
+32 470 95 28 38 |
jan.theuwis@holcim.com

Stan Vandebroek

Technical sales representative Aarschot |
+32 471 20 22 52 |
stan.vandebroek@holcim.com

Tony Vanstraelen
Tony Vanstraelen

Technical sales representative Sint-Truiden |
+32 497 15 27 99 |
tony.vanstraelen@holcim.com

 

Onze verkopers granulaten

gert dhaese
Gert Dhaese

Account Manager Oost- en West-Vlaanderen |
+32 476 86 96 71 |
gert.dhaese@holcim.com

Pascal Dumur

Account manager | Noord-Frankrijk |
+33 6 08 24 71 14 |
pascal.dumur@holcim.com

Frederic Fermeuse

Sales manager |
+32 477 59 65 23 |
frederic.fermeuse@holcim.com

Antonio Lauriola

Account manager Oost-Wallonië |
+32 473 61 03 68 |
antonio.lauriola@holcim.com

Dave Moelants

Account manager Antwerpen, Limburg, Vlaams Brabant & Nederland |
+32 470 20 31 94 |
dave.moelants@holcim.com

Alexandre Tolis

Account manager West-Wallonië |
+32 470 91 16 87 |
alexandre.tolis@holcim.com